Wielkie kłopoty Borka przed meczem Juventus - Valencia

Piłka nożna

O 20:50 odbędzie się szlagierowe spotkanie piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Juventus zmierzy się z Valencią, będzie to ważne spotkanie w kontekście awansu do kolejnej fazy. Komentatorzy Polsatu Sport są już na miejscu, choć nie obyło się bez niespodziewanych problemów...

Mateusz Borek i Artur Wichniarek skomentują wtorkowy hit Ligi Mistrzów, czyli starcie Juventusu z Valencią. Duet komentatorski jest już w Turynie, choć nie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ten pierwszy miał ogromne problemy z dostaniem się na Allianz Stadium.


- Bardzo przyjemna podróż - zaczął z przekąsem. - Wyszedłem z domu o 14 w poniedziałek, dostałem dwie karty pokładowe na Okęciu. Doleciałem do Monachium i dowiedziałem się, że mój samolot jest odwołany. Przespałem się więc w wątpliwej jakości hotelu i we wtorek o godzinie 11 miałem odlecieć. Ale nie odleciałem! 12 nie, 13 też nie. Wyleciałem przed godziną 14, byłem na miejscu około 15:30. Przespałem się około pół godziny, później zerknąłem na notatki. No i jestem! - opowiedział.

Transmisja meczu Juventus - Valencia od 20.50 w Polsacie Sport Premium 1!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze