Liga Mistrzów: Pudło, w które trudno uwierzyć. Zobaczcie "popis" Undera

W meczu na szczycie grupy G Ligi Mistrzów piłkarze AS Roma przegrali z Realem Madryt 0:2. Tuż przed końcem pierwszej połowy, przy stanie 0:0, doskonałą sytuację zmarnował Cengiz Under. Zawodnik gospodarzy strzelał z pięciu metrów i "popisał się" pudłem, jakie zdarza się bardzo rzadko. - To jest nieprawdopodobne. Niemożliwe. Niebywałe, coś niesamowitego - ocenili jego wyczyn komentatorzy Polsatu.

- Człowiek wiele rzeczy w życiu widział, ale to jest niemożliwe! - powiedział o "wyczynie" Undera trener Andrzej Strejlau, który komentował spotkanie w Rzymie wraz z Tomaszem Smokowskim.

W doliczonym czasie pierwszej połowy piłkarze Romy zaatakowali obrońców Realu przy linii końcowej. Błąd popełnił naciskany przez rywala Dani Carvajal, który podał piłkę do Patrika Schicka. Ten płaskim podaniem na piąty metr stworzył Underowi wymarzoną okazję. Turek próbował strzelić nad kładącym się na ziemi Thibaut Courtois, uderzył bardzo mocno i... wyjątkowo niecelnie.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.