Asseco Resovia zagra w czwartek o zwycięstwo w grupie. Po wygranych meczach z Sadą Cruzeiro (3:2) i Khatamem Ardakan (3:0) rzeszowianie z pewnością nabrali wiatru w żagle i czują się zdecydowanie pewniej, niż przed rozpoczęciem turnieju. Początek sezonu Resovia miała bowiem bardzo słaby, doszło do zmiany trenera, kilka dni temu z funkcji prezesa klubu zrezygnował Bartosz Górski. A siatkarze, na przekór tym wszystkim zawirowaniom oraz temu, że w Klubowych Mistrzostwach Świata skazywani byli na pożarcie, z meczu na mecz graja lepiej. 

 

Podopieczni Gheorghe Cretu doskonale zaprezentowali się w środowym meczu z irańskim Khatamem Ardakan. Dwa dni wcześniej pokazali nie lada charakter, zwyciężając w pięciosetowym boju Sadę Cruzeiro. Takie zwycięstwa cementują zespół, budują atmosferę i dodają pewności siebie. Ta pewność będzie bardzo potrzebna w starciu z drużyną Diatec Trentino.

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, siatkarscy kibice czekają więc na kolejne zwycięstwo Asseco Resovii. Nie wszyscy chętni zmieszczą się w rzeszowskij hali, zapraszamy więc przed telewizory na naszą transmisję. Pokażemy także mecz "przegranych" w grupie B Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro. Wcześniej jednak wielkie emocje związane z występem Asseco Resovii.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia - Diatec Trentino  w Polsacie Sport o godzinie 17.30. Przedmeczowe studio już od 17.00