KMŚ 2018: Znamy pary półfinałowe!

Siatkówka
KMŚ 2018: Znamy pary półfinałowe!
fot. PAP

Za nami najważniejsze rozstrzygnięcia w fazie grupowej Klubowych Mistrzostw Świata. Już po dwóch kolejkach rywalizacji zarówno w Rzeszowie oraz Płocku poznaliśmy zespoły, które zagrają w Final Four tych rozgrywek w Częstochowie, natomiast w trzeciej serii spotkań dowiedzieliśmy się jak będą wyglądać pary półfinałowe.

Jeszcze przed rozegraniem czwartkowych konfrontacji wiadomo było, że pod Jasną Górą ujrzymy Fakieł Nowy Urengoj, Cucine Lube Civitanova z grupy A oraz Asseco Resovię Rzeszów i Trentino Volley z grupy B. Jedynym znakiem zapytania były pary półfinałowe, ale poznaliśmy już odpowiedź na to pytanie.

 

W bezpośrednich rywalizacjach, których stawką było pierwsze miejscu w obu grupach Trentino poradziło sobie w trzech setach z Resovią, a w tym samym czasie Lube bez problemów pokonało Fakieł w identycznych rozmiarach.

 

To oznacza zatem, że ekipa z Trydentu zmierzy się w sobotnim półfinale w Częstochowie z Fakiełem Nowy Urengoj, natomiast rzeszowianie podejmą Lube. Wygrani w niedzielę zagrają o triumf w tych rozgrywkach, podczas gdy przegrani powalczą o 3. miejsce.

 

Transmisja z Final Four KMŚ w dniach 1-2 grudnia na sportowych antenach Polsatu.

 

Pary półfinałowe KMŚ w Częstochowie:

 

Trentino Volley - Fakieł Nowy Urengoj

 

Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie