Kurek opuszcza Szczecin, a Grejman Police!

Siatkówka
Kurek opuszcza Szczecin, a Grejman Police!
fot. Instagram

Anna Grejman odeszła z Chemika Police. Na prośbę zawodniczki klub zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Sytuacja ma oczywiście związek z zakończeniem współpracy narzeczonego Grejman – Bartosza Kurka ze Stocznią Szczecin.

Grejman dołączyła do mistrza Polski przed bieżącym sezonem i miała zostać w Policach co najmniej do maja 2019. Sytuacja uległa jednak zmianie, a klub wyraził zgodę na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.

 

– Żadną tajemnicą jest, że Ania to prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Ze względu na zmiany w życiu sportowym Bartka, Ania poprosiła o możliwość rozwiązania kontraktu. Z uwagi na jej dobro postanowiliśmy nie robić jej pod górkę i wyrazić zgodę. Pomimo przedwczesnego rozstania, życzymy jej dużo szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym – powiedział prezes klubu Paweł Frankowski.

 

Ze względu na dynamiczną sytuację i szybki bieg wydarzeń, klub rozważy możliwość zakontraktowania czwartej przyjmującej, która ewentualnie zastąpiłaby Grejman w kadrze Chemika.

RM, Polsat Sport, chemik-police.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie