Boks: Polska - Anglia. Transmisja w Polsacie Sport Fight

Sporty walki
Boks: Polska - Anglia. Transmisja w Polsacie Sport Fight
fot. Polsat Sport

Kibiców sportów walki, a konkretnie pięściarstwa czeka nie lada gratka. 30 listopada w piątek w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Warszawa Mokotów odbędzie się mecz Polska - Anglia. Transmisja w Polsacie Sport Fight.

Biało-Czerwonych w piątkowy wieczór będą reprezentować warszawscy pięściarze, którzy skrzyżują rękawice z przedstawicielami dwóch klubów z Wysp Brytyjskich - Lancaster Old Boxing School oraz Centurions Manchester. Przekonamy się zatem, która myśl szkoleniowa okaże się lepsza.

 

Kibice, którzy wybiorą się na ten pojedynek zobaczą w sumie dziewięć zaplanowanych potyczek w ringu. Do mokotowskiej areny warto wybrać się także z innego powodu. Otóż wśród gości honorowych będzie można spotkać mistrzów olimpijskich Mariana Kasprzyka oraz Jerzego Rybickiego. Nie zabraknie także innych medalistów IO oraz mistrzostw Europy.

 

Czy obecność wielkich sław na trybunach sprawi, że młodzi pięściarze z naszego kraju przeciwstawią się reprezentacji Anglii? O tym dowiemy się w piątkowy wieczór.

 

Transmisja meczu Polska - Anglia o godz. 19:00 w Polsacie Sport Fight.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze