KSW 46: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki
KSW 46: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. kswmma.com

Dzień przed sobotnią galą KSW 46, odbędzie się ceremonia ważenia zawodników. Kibice oraz przedstawiciele mediów na własne oczy przekonają się w jakich nastrojach są uczestnicy gali KSW 46: Khalidov vs Narkun 2. Wydarzenie będzie miało miejsce w małej hali Areny Gliwice. Transmisja z ceremonii ważenia w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników hitowej gali KSW 46, w tym oczywiście zawodników ekscytującego rewanżu pomiędzy Mamedem Khalidovem (34-5-2, 13 KO, 17 SUB) i Tomaszem Narkunem (15-2, 3 KO, 12 SUB). W ostatnich dniach padło z obu stron kilka mocnych zdań na temat rywala, o złej krwi między fighterami mówił też w programie Puncher współwłaściel federacji KSW Matin Lewandowski. 

 

Do pierwszego starcia pomiędzy Khalidovem - ówczesnym mistrzem wagi średniej, Narkunem - wówczas czempionem wagi półciężkiej doszło 3 marca na gali KSW 42 w Łodzi. Lepszy okazał się wówczas Narkun, który wygrał przez poddanie w trzeciej rundzie, choć wcześniej zdecydowanie lepiej prezentował się ten pierwszy. 

 

Kto okaże się lepszy tym razem - Mamed - legenda MMA w Polsce, czy młodszy o dziewięć lat mistrz kategorii półciężkiej? Pojedynek wzbudza gigantyczne zainteresowanie kibiców. Federacja KSW już dwa dni temu poinformowała na swoim Facebooku, że bilety są wyprzedane. 

 

 

Galę będzie można obejrzeć również w Cyfrowym Polsacie lub serwisie IPLA (jak zamówić transmisję dowiesz się TUTAJ). 

 

Walka wieczoru wywołuje również spore zainteresowanie wśród pozostałych bohaterów gali KSW 46, którzy z niecierpliwością czekają na tę konfrontację. Większość stawia na Mameda (typy zawodników znajdziesz TUTAJ), ale wszyscy podkreślają, że pojedynek może być fascynujący, a Narkun też ma swoje argumenty. 

 

Transmisja ceremonii ważenia przed KSW 46 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie