Narkun zdradził mocną stronę Khalidova: Będę musiał to wyeliminować

Sporty walki

- Na pewno wiem, czego mam nie robić i będę starał się wyeliminować w sobotę błędy, które popełniałem podczas pierwszej walki z Mamedem. Przede wszystkim nie mogę nachodzić na jego prawą rękę, bo jest ona "bardzo ciężka" - powiedział przed rewanżową walką z Mamedem Khalidovem (34-5-2, 13 KO, 17 SUB) na KSW 46 Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 12 SUB).

Igor Marczak: Tomasz Narkun po oficjalnym ważeniu przed KSW 46 - uśmiech gości na twojej twarzy, ale mam wrażenie, że Mamed chciał ci wejść do głowy podczas tego ostatniego face offa.

 

Tomasz Narkun: Wydaje mi się, że jestem już za bardzo doświadczonym zawodnikiem, by ktoś mógł mi tak łatwo wejść do głowy. Jeżeli Mamed próbował takich zagrywek, to pewnie myśli o tym, że ostatnim razem przegrał. Może teraz odczuwa większą wolę walki, ale również ciąży nad nim większa presja.

 

Przed każdą walką jesteś niesamowicie pewny siebie. Czy ta pewność nie została zachwiana przez odgrażanie się Khalidova, że tym razem cię pokona? Uważasz się za faworyta?

 

Przed walką ze mną każdy grozi, że zrobi mi to i tamto, ale biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, nikomu się to jeszcze nie udało. Jestem niesamowicie zmotywowany, bo MMA to moja pasja i całe moje życie, a to, że Mamed podkreśla, że jest w świetnej formie jeszcze bardziej mnie nakręca.

 

Wiadomo, że jesteś specjalistą od parteru, a twój przeciwnik świetnym stójkowiczem. W trakcie waszej pierwszej walki na KSW 42 popełniłeś parę błędów właśnie w tej drugiej płaszczyźnie. Czy zmodyfikowałeś jakoś swój trening, by wyeliminować te błędy?

 

Na pewno wiem, czego mam już nie robić i będę starał się wyeliminować te rzeczy w sobotę. Przede wszystkim nie mogę nachodzić na jego prawą rękę, bo jest ona "bardzo ciężka".

 

Przed walką unikaliście się jak ognia. Była sytuacja z WCA Berkut, teraz mieszkacie w dwóch różnych hotelach. Skąd to całe zamieszanie?

 

To raczej nie jest pytanie do mnie... Ja nie wybierałem hotelu i nie zmieniałem gymu. Do moich obowiązków należy tylko i wyłącznie walka i na tym się skupiam. Całą otoczkę stworzyli ludzie oraz media.

 

Cała rozmowa z Tomaszem Narkunem w załączonym materiale wideo.

 

Jak zamówić galę KSW 46 w Cyfrowym Polsacie?

 

Dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 16 listopada na kanale 222.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Jak obejrzeć walkę Khalidov vs Narkun w IPLI?

 

Walkę rewanżową Narkun vs Khalidov i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 46 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk

 

Mamed Khalidov − Tomasz Narkun

Mateusz Gamrot − Kleber Koike Erbst

Marcin Wrzosek − Salahdine Parnasse
Roberto Soldić - Vinicius Bohrer

Roman Szymański − Daniel Torres
Gracjan Szulakowski − Marian Ziółkowski

Artur Sowiński − Kamil Szymuszowski

Antun Račić − Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski − Michał Michalski

Igor Marczak, AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie