KSW 46: Khalidov - Narkun 1 i pół, czyli wspólne oglądanie pierwszej walki (WIDEO)

Sporty walki

Mamed Khalidov czy Tomasz Narkun? To pytanie zadają sobie kibice i eksperci MMA w naszym kraju. W pierwszej walce lepszy okazał się mistrz kategorii półciężkiej, ale olsztynianin kontrolował pojedynek przez niemal dziesięć minut. Jak pierwszą konfrontację wspominają obaj bohaterowie? Zapraszamy na wspólne oglądania walki z gali KSW 42 z głównymi bohaterami wydarzenia!

Gala KSW 42 niewątpliwie zapisała w historii polskiego MMA ważną kartę. Sensacyjne zwycięstwo Narkuna nad Khalidovem zakończyło serię dwudziestu walk bez porażki olsztynianina w KSW. Po raz pierwszy Khalidov walcząc dla największej polskiej organizacji musiał uznać wyższość swojego rywala.

 

- Aby zostać legendą, trzeba pokonać legendę - krzyczeli komentujący walkę Andrzej Janisz oraz Tomasz "TJ" Marciniak tuż po zakończeniu walki.

 

Khalidov czterokrotnie oglądał walkę. Narkun zrobił to około dwudziestu razy. Pierwsza odsłona miała nie tylko podrażnić sportowe ambicje obu dżentelmenów, ale także była doskonałym źródłem do czerpania wiedzy przed drugą konfrontacją.

 

Wspólnie z dwoma bohaterami najważniejszego rewanżu w historii polskiego MMA obejrzeliśmy walkę z gali KSW 42. Reakcje zawodników bywały zgoła odmienne, ale zdarzały się momenty, w których Khalidov i Narkun znajdowali wspólny język.

 

- Nie mogłem mu pozwolić cały czas atakować. Zacząłem odpowiadać uderzeniami i w bijatyce wpadliśmy do parteru. Odruchowo złapał ten trójkąt, a ja popełniłem ten błąd. Brawo Tomek - skomentował akcję kończącą pojedynek Khalidov.

 

- Trwało to tak długo, bo był silny. Teraz jak będzie lżejszy to pójdzie szybciej - ocenił z kolei Narkun.

 

Obaj bohaterowie czekają z niecierpliwością na drugą odsłonę konfrontacji. Jeden w Gliwicach będzie chciał zmazać plamę po porażce, a drugi postawić kropkę nad "i" i zamknąć usta kibicom, którzy uznali jego wygraną za czysty przypadek. Kto będzie górą? Odpowiedź poznamy 1 grudnia!

 

W załączonym materiale wideo zobaczcie, jak Khalidov i Narkun oceniali przebieg pierwszej walki z gali KSW 42!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie