KSW 46: Transmisja w PPV

Sporty walki
KSW 46: Transmisja w PPV
fot. KSW

Czas na galę KSW 46, podczas której dojdzie do wielkiego rewanżu Mameda Khalidova i Tomasza Narkuna! W Gliwicach wystąpią również m.in. Mateusz Gamrot, Marcin Wrzosek czy Roberto Soldić. Transmisja gali w systemie PPV. Gdzie oglądać KSW 46 i jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

Khalidov i Narkun po raz pierwszy zmierzyli się w marcu tego roku podczas gali KSW 42 w Łodzi. Lepszy okazał się ten drugi, wygrywając przez poddanie w trzeciej rundzie. - Aby zostać legendą, trzeba pokonać legendę - krzyczeli komentujący walkę Andrzej Janisz i Tomasz "TJ" Marciniak.

 

Przed pierwszym starciem zawodnicy mieli do siebie mnóstwo szacunku. Ich wypowiedzi pełne były kurtuazji. Obaj podkreślali mocne strony przeciwnika i nawet przez moment nie było większego napięcia poza klatką. W niej działo się sporo - dwie pierwsze rundy padły łupem Khalidova, ale ostatecznie to Narkun wygrał w trzecim starciu przez poddanie.

 

Przed rewanżem sytuacja nieco się zmieniła. Narkunowi bardzo nie spodobało się to, że Khalidov ściągnął na sparingi Saparbeka Safarova. Dlaczego? Siedem lat temu Safarov miał się zmierzyć z Narkunem, ale na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą M-1 Challenge 28 posunął się do... spoliczkowania Polaka. Później pojedynek odwołano. "Żyrafa" nie rozumiał, dlaczego jego przeciwnik posunął się do takiego ruchu, ale twierdził, że celem Khalidova było wyprowadzenie go z równowagi.

 

Zawodnik z Olsztyna oczywiście zaprzeczył. Nie widział w tym żadnych podtekstów psychologicznych, tylko przyjacielską przysługę. Na ceremonii ważenia było kilka sekund napięcia, ale do niczego więcej nie doszło. Po intensywnej wymianie spojrzeń zawodnicy nie podali sobie dłoni. Teraz liczy się już tylko forma dnia i występ w klatce.

 

Wcześniej dojdzie do starcia Mateusza Gamrota z Kleberem Koike Erbstem. Stawką będzie mistrzowski pas kategorii piórkowej. "Gamer" może zapisać się w historii jako pierwszy podwójny mistrz KSW. W tym momencie ma pas w kategorii lekkiej. - Znamy się z Kleberem od kilku gal, czasami nawet dzieliliśmy szatnię. Nie ma mowy o złej krwi. Ja go szanuję i myślę, że z jego strony jest podobnie. A w klatce? W klatce będziemy chcieli sobie urwać głowę, a później po raz kolejny przybijemy sobie piątkę - powiedział Gamrot w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

W Gliwicach do klatki wraca Wrzosek, który zmierzy się z Salahdine'em Parnassem. "Polski Zombie" ostatnią walkę stoczył w grudniu 2017 roku, kiedy pokonał Romana Szymańskiego na KSW 41. Później miał stoczyć bój o pas Erbstem na KSW 44, jednak nabawił się kontuzji. Teraz wraca, ale musi mieć się na baczności... Parnasse mimo młodego wieku ma już na koncie dwanaście zawodowych pojedynków. W KSW idzie jak burza - pokonał już Łukasza Rajewskiego i byłego mistrza Artura Sowińskiego.

 

Na KSW 42 zobaczymy także mistrza KSW w kategorii półśredniej Roberto Soldicia, który będzie walczył z Viniciusem Bohrerem. Obaj spotkają się w umownym limicie do 80 kilogramów. To zestawienie wskoczyło w miejsce starcia Borysa Mańkowskiego i Bruce'a Souto, do którego nie doszło z powodu kontuzji Polaka. - Karta walk jest pełna gwiazd i musiałem z tej okazji skorzystać. Kiedyś oglądałem walki Khalidova w telewizji, teraz mogę wystąpić z nim na jednej gali. Jak mógłbym powiedzieć "nie"? - wyjaśnił Soldić.

 

Na KSW 46 wystąpią także Roman Szymański, Daniel Torres, Grzegorz Szulakowski, Marian Ziółkowski, Artur Sowiński, Kamil Szymuszowski, Antun Racic, Sebastian Przybysz, Krystian Kaszubowski i Michał Michalski.

 

Transmisja gali KSW 46 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w Ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 1 grudnia, o godzinie 19:00.

 

Jak zamówić galę KSW 46 w Cyfrowym Polsacie?

 

Dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 16 listopada na kanale 222.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Jak obejrzeć walkę Khalidov vs Narkun w IPLI?

 

Walkę rewanżową Narkun vs Khalidov i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 46 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk KSW 46:

 

Limit umowny do 92 kilogramów: Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 12 SUB) - Mamed Khalidov (34-5-2, 13 KO, 17 SUB)
Waga piórkowa: Mateusz Gamrot (14-0-1NC, 4 KO, 4 SUB) - Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 SUB)
Waga piórkowa: Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 SUB) - Salahdine Parnasse (11-0-1, 1 KO, 4 SUB)
Limit umowny do 80 kilogramów: Roberto Soldić (14-3, 12 KO, 1 SUB) - Vinicius Bohrer (16-6, 2 KO, 13 SUB)
Waga piórkowa: Roman Szymański (10-4, 1 KO, 3 SUB) - Daniel Torres (8-3-1NC, 4 KO, 1 SUB)
Waga lekka: Grzegorz Szulakowski (9-2, 2 KO, 5 SUB) - Marian Ziółkowski (19-7-1, 5 KO, 12 SUB)
Waga lekka: Artur Sowiński (18-10-2NC, 6 KO, 7 SUB) - Kamil Szymuszowski (16-5, 2 KO, 4 SUB)
Waga kogucia: Antun Racic (21-8-1, 13 SUB) - Sebastian Przybysz (4-1, 2 KO, 1 SUB)
Waga półśrednia: Krystian Kaszubowski (6-0, 1 KO, 1 SUB) - Michał Michalski (6-3, 2 KO, 1 SUB)

 

Transmisja gali KSW 46 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w Ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 1 grudnia, o godzinie 19:00.

MC, jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie