Wielki hit w KSW! Pudzianowski zmierzy się z mistrzem olimpijskim

Sporty walki

Organizacja KSW poinformowała o hitowo zapowiadającym się starciu, do którego dojdzie na gali KSW 47. Mariusz Pudzianowski (12-6-1NC, 5 KO, 2 SUB) zmierzy się ze złotym medalistą olimpijskim Szymonem Kołeckim (6-1, 6 KO).

Do tej pory Kołecki był związany z organizacją Babilon MMA, dla której stoczył cztery pojedynki. W pierwszych rundach nokautował Michała Orkowskiego, Łukasza Borowskiego oraz Ivo Cuka, lecz ostatnio przegrał po raz pierwszy w karierze. W sierpniu tego roku pokonał go Michał Bobrowski.

 

W piątek poinformował jednak o zakończeniu współpracy z organizacją Tomasza Babilońskiego. - Okres prawie półtorarocznej współpracy zapisał się w mojej pamięci jako wspaniały czas, w którym mogłem pracować nad swoim rozwojem sportowym, jako czas, w którym czułem się częścią dynamicznie rozwijającego się projektu - napisał w specjalnym oświadczeniu.

 

Kibice bardzo szybko zaczęli spekulować o jego kolejnym kroku. Rozważania nie trwały jednak długo, gdyż już w sobotę organizacja KSW poinformowała o zatrudnieniu złotego medalisty olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów!

 

Na gali KSW 47 Kołecki zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, który wróci do klatki po szybko przegranym boju z Karolem Bedorfem. Gala odbędzie się 23 marca 2019 roku w Łodzi.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie