Wrzosek: Po wczesnym ważeniu wyglądałem źle

Sporty walki

Wyglądałem źle, byłem ściągnięty na twarzy, ale wbrew pozorom było to dla mnie bardzo łatwe zbijanie wagi. Zanim zacząłem to robić, byłem naprawdę bardzo ciężki i wszystkie siły musiałem skumulować, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów - wyznał Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 SUB), który na gali KSW 46 zmierzy się z Salahdinem Parnassem (11-0-1, 1 KO, 4 SUB).

Igor Marczak: Jak się czujesz? Po zdjęciach było widać, że zbijanie wagi mocno dało Ci się we znaki.

 

Marcin Wrzosek: Wyglądałem źle, byłem ściągnięty na twarzy, ale wbrew pozorom było to dla mnie bardzo łatwe zbijanie wagi. Zanim zacząłem to robić, byłem naprawdę bardzo ciężki i wszystkie siły musiałem skumulować, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

Jak przebiegały przygotowania?

 

Bardzo pomyślnie, na szczęście obyło się bez kontuzji. Mój rywal lubi stójkę, parter również nie jest mu obcy, więc spodziewam się jednej z najtrudniejszych walk w mojej karierze. Jednak spokojnie podchodzę do pojedynku, bo jestem dobrze przygotowany.

 

Masz w głowie ułożony już plan na walkę z Parnassem?

 

Jestem nastawiony na ciężką, trzyrundową wojnę. Zobaczymy, co wydarzy się w klatce.

 

Cała rozmowa z Marcinem Wrzoskiem w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja gali KSW 46 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w Ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 1 grudnia, o godzinie 19:00.

Igor Marczak, A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze