Kurek w barwach Trefla Gdańsk. Pierwszy trening już za nim

Siatkówka
Kurek w barwach Trefla Gdańsk. Pierwszy trening już za nim
fot. Trefl Gdańsk

Po rozwiązaniu kontraktu ze Stocznią Szczecin Bartosz Kurek nie marnuje czasu. Słynny siatkarz poszukuje nowego klubu, ale by nie stracić formy, uczestniczy w treningach Trefla Gdańsk. Klub pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami Kurka w koszulce Trefla na pierwszych wspólnych zajęciach.

– Bardzo nam zależało, żeby na okres poszukiwania nowego klubu Bartek był w stałym treningu, nie tracąc tego czasu. Trener Andrea Anastasi to jeden z najlepszych szkoleniowców na świecie, więc szybko zrodził się pomysł, by właśnie z gdańskim klubem porozmawiać o takiej możliwości. Bardzo się cieszę, że zarówno zarząd Trefla, jak i trener Anastasi pozytywnie zareagowali na takie rozwiązanie – powiedział manager siatkarza Jakub Michalak.

 

W niedzielę gdański klub opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia Kurka z pierwszego treningu z ekipą Trefla. Jak widać, zarówno sam zawodnik, jak i siatkarze klubu z Gdańska byli zadowoleni z tej współpracy.

 

 

Nie wiadomo, jak długo atakujący będzie trenował w Gdańsku. Wszystko zależy od wyników prowadzonych obecnie rozmów z ewentualnymi nowymi pracodawcami.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze