Borek ukłonił się Khalidovowi. "Dziękuję mistrzu za całą karierę" (WIDEO)

Sporty walki

Mamed Khalidov (34-6-2, 13 KO, 17 SUB) zakończył karierę po rewanżowym starciu z Tomaszem Narkunem (16-2, 3 KO, 12 SUB) na KSW 46 w Gliwicach. Tuż po zakończonej walcze 38-latek ogłosił tę wiadomość w rozmowie z Mateuszem Borkiem. Komentator Polsatu Sport ukłonił się przed legendą KSW...

- Jeżeli przegrałem drugą walkę, mój czas się skończył. Rękawicę składam tutaj i dziękuję za całą karierę. Dziękuję, że mi kibicowaliście, dziękuję mojemu sztabowi, trenerom. Kocham was! Po prostu mam swoje lata i myślę, że podziękuję. Mam 38 lat. Oni są młodzi. Mam się z nimi szarpać? Jestem zmęczony. Ja już swoje zrobiłem. Nikt o tym nie wiedział. To jest moja decyzja. Czas na mnie - powiedział po przegranej walce.
 
- Mamed, na pewno? - dopytywał Borek, który postanowił podziękować 38-latkowi za całą karierę i to, co zrobił dla polskiego MMA. - Chciałem pogadać o tej walce, ale to nie ma sensu. Dziękuję mistrzu za całą karierę - zakończył komentator Polsatu Sport.
 
Borek uścisnął dłoń Khalidova i ukłonił się, oddając niejako hołd jego osiągnięciom.
 
Khalidov w swojej karierze stoczył 42 pojedynki, z których wygrał 34. W KSW był mistrzem w kategorii półciężkiej i średniej.
 
Rozmowa Mateusza Borka z Mamedem Khalidovem po walce na KSW 46 w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze