Fortuna 1 Liga: Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W poniedziałkowe popołudnie Chojniczanka Chojnice podejmie GKS Jastrzębie w ramach 21. kolejki Fortuny 1 Ligi. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się w niedzielę, ale z powodu złego stanu murawy zostało przełożone na poniedziałek. Relacja i wynik na żywo z zaległego meczu od godziny 13:00 na portalu Polsatsport.pl

Mecz w Chojnicach jest ostatnim, który odbędzie sie w tym roku w ramach pierwszoligowych zmagań. Drużyny Chojniczanki i GKS Jastrzębie sąsiadują w tabeli, zajmując odpowiednio siódme i ósme miejsce z taką samą ilością punktów. Zwycięzca może przezimować przerwę od rozgrywek na szóstym miejscu w tabeli.

Drużyny mierzyły się już w tym sezonie. W sierpniu na stadionie przy ul. Harcerskiej padł bezbramkowy remis. Trener drużyny gości Jarosław Skrobacz zapowiada lepszą skuteczność rewanżowym starciu.

- Gramy z nimi już drugi raz, więc wiemy, jaki to zespół. Bardzo doświadczony, kilku zawodników z ogromną ekstraklasową przeszłością. Zapowiada się, że znowu nie będą sprzyjały warunki i przyjdzie nam grać na zmrożonym boisku, co nie będzie pomagało błyskotliwej grze. Może decydować przypadek albo stały fragment gry, a wiemy, że to nie jest nasza najmocniejsza strona, choćby z powodu naszych warunków fizycznych. Mamy jednak głęboką nadzieję, że poradzimy sobie i wrócimy z tego ostatniego meczu z punktami - powiedział szkoleniowiec na łamach oficjalnej strony klubu.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Chojniczanka - GKS Jastrzębie od godz. 13:00 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze