Kuriozalna sytuacja w hicie! Kibice wrzucili... piłkę na boisko i przeszkodzili w zdobyciu bramki (WIDEO)

Mało kto spodziewał się tego, co wydarzyło się kwadrans przed końcem meczu Feyenoord - PSV. Goście mogli wyrównać, lecz przeszkodzili im... kibice! I to w dość nietypowy sposób.

Hit 14. kolejki Eredivisie stanął na wysokości zadania. Na De Kuip doszło przecież do konfrontacji drużyny niepokonanej na własnym stadionie (Feyenoord) oraz drużyny, która wygrała wszystkie mecze w tym sezonie (PSV). Lepiej zaczęli gospodarze, którzy za sprawą Nicolaia Jorgensena oraz Sebastiana Larssona do przerwy prowadzili 2:0.

W drugiej połowie role się odwróciły i to goście przejęli inicjatywę. Poskutkowało to kontaktowym trafieniem Stevena Bergwijna. Ten sam zawodnik mógł zdobyć również drugą bramkę, ale jego strzał obronił Justin Bijlow. Od razu do dobitki rzucił się Hirving Lozano, kiedy to na murawie... pojawiła się druga piłka! Została rzucon z trybun zajmowanych przez fanów Feyenoordu i kompletnie zmyliła niektórych piłkarzy.

Goście byli wściekli. Sędzia Serdar Gözübüyük postanowił przyznać rzut wolny gospodarzom. Z zagrożenia nic nie wyszło...

Feyenoord wygrał 2:1.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.