Kwolek show! Seria asów siatkarza ONICO Warszawa (WIDEO)

Bartosz Kwolek to jeden z najlepiej serwujących zawodników obecnego sezonu PlusLigi. Próbkę swych umiejętności przyjmujący ONICO Warszawa pokazał w zaległym meczu 5. kolejki z GKS Katowice.

W pierwszym secie przyjmujący ONICO popisał się trzema punktowymi zagrywkami z rzędu (17:18 – 19:18). Najpierw posłał piłkę w linię dziewiątego metra. Po tym serwisie trener Piotr Gruszka poprosił najpierw o weryfikację, a gdy ta nie zmieniła decyzji arbitrów – o czas.

Próby zdekoncentrowania Kwolka nie przyniosły jednak powodzenia. Po chwili znów zaserwował skutecznie (114 km/h), a później popisał się jeszcze jednym asem, dając swej drużynie prowadzenie 19:18. Końcówka seta należała jednak do przyjezdnych; siatkarze ONICO przegrali tę partię 23:25.

Popis Bartosza Kwolka w załączonym materiale wideo.