Puchar Polski: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna
Puchar Polski: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk. Relacja i wynik na żywo
fot. Cyfrasport

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Lechię Gdańsk. Do spadkowicza z ekstraklasy przyjedzie aktualny lider najwyższej klasy rozgrywkowej. Dla „Szalonych Wieśniaków” będzie to ostatni mecz w tym roku. Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk na portalu Polsatsport.pl.

Gdańszczanie pierwotnie mieli udać się do Sandomierza, by zmierzyć się z miejscową Wisłą. Jednakże po zamieszaniu związanym z brakującą kulką podczas losowania, pary zostały wybrane ponownie. Los przydzielił Lechii Termalikę i to właśnie do Małopolski uda się lider ekstraklasy. Jak pokazało poprzednie starcie w Pucharze, gospodarze nie mają kompleksów przed drużynami z wyższej dywizji. W poprzedniej rundzie rozgrywek pokonali Cracovię Kraków 2:0.  

Lechiści pod wodzą Piotra Stokowca mierzyli się już z drużyną „Wieśniaków” w ubiegłym sezonie. Trener przestrzega, że drużyna z Małopolski to wciąż zespół pełen piłkarzy z ekstraklasową przeszłością oraz jakością.

- W tym zespole są zawodnicy ekstraklasowi, których trochę przytłumiła pierwsza liga. Na pewno lepiej będzie im się grało z ekipą z wyższej klasy, w której przecież niedawno występowali - zauważył Stokowiec.

Do Niecieczy nie pojechali kontuzjowani Artur Sobiech oraz Patryk Lipski. Przeziębienie leczy Dusan Kuciak, przez co nie trenował ostatni tydzień. Zważywszy na zbliżający się mecz z Legią, gdańszczanie mogą postawić na mieszankę doświadczenia z młodością, by w pełni sił przystąpić do ligowego starcia w weekend.

Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk od godziny 16:45 na portalu Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze