Kolejni siatkarze rozstali się ze Stocznią. "To chyba jednak koniec bajki"

Siatkówka
Kolejni siatkarze rozstali się ze Stocznią. "To chyba jednak koniec bajki"
fot. Cyfrasport

Łukasz Żygadło, Nicolas Rossard oraz Nikołaj Penczew to kolejna trójka siatkarzy, która rozwiązała kontrakty ze Stocznią Szczecin. Taką informację podał za pośrednictwem Twittera Jerzy Mielewski. W kadrze niedoszłej potęgi zostało obecnie pięciu zawodników.

O problemach finansowych Stoczni Szczecin mówiło się już od ponad miesiąca, ale prawdziwa lawina osunęła się w ostatnich tygodniach. Najpierw jako pierwszy z klubem pożegnał się Bartosz Kurek, a w jego ślad poszli Aleksander Maziarz, Nicholas Hoag oraz Lukas Tichacek.

 

Nie trzeba było długo czekać na kolejne odejścia zawodników. Jeszcze przed początkiem grudnia z klubem rozstali się Matej Kazijski oraz Asparuh Asparuhov. W kadrze znalazło się ośmiu siatkarzy, ale tylko przez kilka dni...

 

6 grudnia Jerzy Mielewski podał wiadomość o tym, że ze Stoczni odchodzą Łukasz Żygadło, Nikołaj Penczew oraz Nicolas Rossard. "To chyba koniec bajki" - napisał dziennikarz Polsatu Sport. W zespole jest jeszcze pięciu siatkarzy - Marcin Wika, Janusz Gałązka, Simon van de Voorde, Bartłomiej Kluth i Adrian Mihułka.

 

W rozgrywkach PlusLigi ekipa Michała Mieszko Gogola plasuje się na szóstym miejscu z piętnastoma punktami po dziewięciu kolejkach. Już 8 grudnia szczecinanie mają zaplanowany mecz wyjazdowy z Chemikiem Bydgoszcz, ale nasuwa się pytanie czy to spotkanie dojdzie do skutku?

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze