Niestraszna im zima! Komentarz prosto z... namiotu w Katowicach

Piłka nożna

W niecodziennych warunkach przyszło pracować komentatorom Polsatu Sport podczas 1/8 finału Pucharu Polski. Tomasz Smokowski i Adam Matysek relacjonowali spotkanie w kurtkach i bez ogrzewania.

Zima w Polsce daje się we znaki, co mogli odczuć w czwartkowe południe nasi komentatorzy. Tomasz Smokowski i Adam Matysek udali się do stolicy województwa śląskiego, aby skomentować przedostatni mecz w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Rewelacja rozgrywek Rozwój Katowice podejmował ekstraklasowego Górnika Zabrze. Już sama obecność drugoligowca na tym szczeblu rozgrywek mogła zaskoczyć kibiców... ale i sam klub, którego dwu i pół tysięczny stadion nie jest przystosowany do transmisji telewizyjnych. Ta czwartkowa była dopiero trzecią.   

 

Przekonali się o tym nasi komentatorzy, którym miejscowi zorganizowali stanowisko w... namiocie ogrodowym. Nie było ogrzewania, dlatego Smokowski z Matyskiem komentowali spotkanie ubrani w kurtki, czapki, a nawet rękawiczki. Nie zdradzili, czy mieli na sobie kalesony.

Komentatorzy Polsatu Sport na stanowisku pracowali nie 90... a 120 minut, a to wszystko dzięki dobrze spisującym się gospodarzom. Rozwój sprawiał wiele kłopotów faworyzowanemu Górnikowi i ostatecznie uległ po dogrywce 1:4, kończąc tegoroczną przygodę z Pucharem Polski.

 

Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się w najbliższy piątek, 7 grudnia. Wszystkie mecze 1/4 finału PP transmitować będziemy na sportowych kanałach Polsatu.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze