PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W 10. kolejce PlusLigi czeka nas niezwykle ciekawe starcie. Niepokonana ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie czwartą w tabeli ekipę Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 listopada rozegrała awansem spotkanie 14. kolejki. Pewne zwycięstwo 3:0 nad MKS Będzin pozwoliło wicemistrzom Polski pozostać jedynym niepokonanym zespołem w rozgrywkach. W sobotę czeka ich o wiele trudniejsze zadanie, bo po drugiej stronie siatki staną "Jurajscy Rycerze".

 

W zeszłym sezonie ekipa z Zawiercia występująca w roli beniaminka nie błyszczała. Do kolejnej edycji rozgrywek podopieczni trenera Marka Lebedewa podeszli niezwykle ambitnie. Przemeblowany skład, do którego dołączyli tak doświadczeni gracze, jak Michal Masny czy Olieg Achrem. Kontrakt z klubem przedłużył również najjaśniejszy punkt zespołu, czyli atakujący Grzegorz Bociek. Ważnymi ogniwami są również byli gracze ZAKSY Krzysztof Rejno i Kamil Semeniuk.

 

Jurajscy Rycerze wygrali aż sześć z dziewięciu dotychczas rozegranych spotkań. Zgromadzili 17 punktów, a to plasuje ich obecnie na wysokiej czwartej pozycji w tabeli PlusLigi. Czy będą w stanie sprawić niespodziankę i zapiszą na koncie ZAKSY pierwszą porażkę?

 

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie od 17:30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze