Gracze nie zostawiają suchej nitki na bezpłatnym CS:GO! Ponad 24 tys. negatywnych ocen

E-sport
Gracze nie zostawiają suchej nitki na bezpłatnym CS:GO! Ponad 24 tys. negatywnych ocen
fot. Valve

Firma Valve, czyli producent jednej z najpopularniejszych gier typu FPS w historii - Counter-Strike: Global Offensive - postanowił, że nadszedł w końcu czas, by uczynić ich flagową produkcję darmową. Prawdopodobnie nie spodziewali się jednak tego, że w ciągu dwóch dni ich dzieło doczeka się przeszło 24 tysięcy negatywnych komentarzy na Steamie...

Valve doszło do wniosku, że w przypadku nie wykonania przez nich żadnego ruchu, Counter-Strike: Global Offensive zacznie na przestrzeni następnych lat drastycznie tracić na popularności i w związku z tym przekształcili swoją produkcję we Free to play. W dodatku nie pozostali obojętni na robiące ostatnio furorę tryby Battle Royale i dodali własny o nazwie Danger Zone.

 

Pociągnęło to ze sobą dwie odmienne konsekwencje. Dostępność produkcji oraz wielkie zainteresowanie nowym trybem spowodowało, że gracze masowo rzucili się na CS:GO, a produkcja zanotowała najlepszy wynik, jeśli chodzi o liczbę graczy rywalizujących w jednym momencie od 2017 roku! Względem poprzedniego miesiąca liczba aktywnych użytkowników wzrosła o około 200 tysięcy - z 546 000 do 746 000.

 

Niestety tłumy na serwerach zirytowały starych wyjadaczy, którzy w ciągu niespełna dwóch dni umieścili na Steamie ponad 24 000 negatywnych ocen. Niektórzy z nich, to prawdziwi weterani serii, mający na liczniku nawet kilka tysięcy godzin spędzonych przy produkcji Valve.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie