MKS Będzin - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
MKS Będzin - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Na zakończenie 10. kolejki PlusLigi MKS Będzin zmierzy się z GKS Katowice. Spotkanie na dole tabeli będzie niezwykle ważne: ostatni w tabeli gospodarze poszukają dopiero drugiego zwycięstwa w tym sezonie. Ewentualna wiktoria pozwoli im zbliżyć się do poniedziałkowych rywali. Transmisja meczu MKS Będzin - GKS Katowice od godz. 18:00 w Polsacie Sport.

Dla GKS-u będzie to... najkrótszy wyjazd w sezonie ligowym. Katowiczanie pojadą do Sosnowca, aby powalczyć z ostatnim w tabeli MKS-em Będzin. Mają za sobą wyjazdową porażkę w Warszawie, mimo wygranego seta - z ONICO.
 
- GKS to mocny zgrany, i ciągle rozwijający się zespół, który w tym sezonie nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości. Spodziewamy się, że w Sosnowcu postawi opór, ale my wyjdziemy na boisko ze świadomością przełamania złej passy i zdobycia trzech punktów. Musimy przypomnieć sobie smak zwycięstwa - powiedział przyjmujący MKS-u Będzin, Adrian Buchowski.  
 
Będzinianie przegrali dziesięć spotkań i zdobyli tylko pięć punktów, będąc najgorszym zespołem PlusLigi. Jedyne zwycięstwo odnieśli w Rzeszowie, sensacyjnie ogrywając Asseco Resovię.
 
- Przegrywanie nie jest przyjemne, jednak w naszej grze ciągle czegoś brakuje, pękamy w ważnych momentach, w których powinniśmy zachowywać spokój... Mimo to utrzymujemy dobrą atmosferę w szatni, skupiamy się na ciężkiej pracy, poprawie wszystkich elementów i jak najlepszym przygotowaniu do każdego kolejnego meczu - zakończył Buchowski.
 
Będzin traci do GKS-u pięć punktów, więc będzie to jedno z kluczowych spotkań nadchodzących tygodni.
 
Transmisja meczu MKS Będzin - GKS Katowice od godz. 18:00 w Polsacie Sport.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze