De Giorgi wróci do Włoch? "Najbliższe dni rozstrzygną"

Siatkówka
De Giorgi wróci do Włoch? "Najbliższe dni rozstrzygną"
fot. Cyfrasport

Ferdinando De Giorgi jest poważnym kandydatem do przejęcia Cucine Lube Civitanova. Jak się okazało, włoski szkoleniowiec zwrócił się już do działaczy Jastrzębskiego Węgla o przedterminowe rozwiązanie kontraktu.

Cucine Lube Civitanova szuka nowego trenera po tym, jak Giampaolo Medei podał się do dymisji w poniedziałek. Włoskie media w gronie jego następców wymieniały między innymi Stephane’a Antigę czy Radostina Stojczewa. Według serwisu volleyball.it, największe szanse na posadę ma jednak De Giorgi. Sprawa powinna się rozstrzygnąć w najbliższych dniach.

 

"Faktem jest, że szkoleniowiec Ferdinando De Giorgi zwrócił się do naszego Klubu z zapytaniem, czy bylibyśmy skłonni rozwiązać przedterminowo z nim kontrakt. I są prowadzone rozmowy w tym zakresie. Najbliższe dni rozstrzygną tę kwestię" - napisał Jastrzębski Węgiel na Twitterze zapytany o włoskiego trenera.

 

 

De Giorgi jest trenerem Jastrzębskiego Węgla od stycznia tego roku, kiedy zastąpił Marka Lebedewa. W latach 2005-2010 prowadził już Lube.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze