Żygadło trenuje z ONICO Warszawa

Siatkówka

Ze względu na problemy finansowe, kontrakty ze Stocznią Szczecin rozwiązała większość kluczowych zawodników. Jednymi z nich byli Bartosz Kurek i Nikołaj Penczew, którzy trafili do ONICO Warszawa. W stolicy trenuje kolejny z byłych zawodników tej drużyny Łukasz Żygadło.

Upadek Stoczni był prawdopodobnie jeszcze bardziej spektakularny, aniżeli szybkie powstanie wielkiego projektu. Problemy finansowe i organizacyjne w Szczecinie zmusiły zawodników do rozwiązania kontraktów i poszukania nowych klubów.
 
Część z nich zostanie na polskich parkietach. Kurek i Penczew podpisali w ostatnich dniach kontrakty z ONICO Warszawa, a z zespołem ze stolicy trenuje Żygadło.
 
Prezes warszawskiej drużyny Piotr Gacek w rozmowie z PAP zaznaczył, że nie wiąże się to z chęcią pozyskania przez jego klub doświadczonego rozgrywającego. - Obecność Łukasza na treningach ma wyłącznie charakter gościnny. Rozmawiał on ze Stephane'em Antigą, który wyraził zgodę. My - jako zarząd - też nie mieliśmy nic przeciwko temu, aby dołączył do drużyny i skorzystał z tego, że może gdzieś w jakimkolwiek stopniu potrenować - podkreślił.
 
Podczas zajęć w Arenie Ursynów kamery uchwyciły 39-latka podczas rozmów między innymi ze Stephanem Antigą i Andrzejem Wroną.
 
Fragmenty treningu ONICO w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze