Shevchenko wyklucza rewanż z Jędrzejczyk: Ona ma biznes w wadze słomkowej

Sporty walki
Shevchenko wyklucza rewanż z Jędrzejczyk: Ona ma biznes w wadze słomkowej
fot. Polsat Sport

Mistrzyni UFC wagi muszej nie zamierza w najbliższej przyszłości walczyć z Joanną Jędrzejczyk (15-3, 4 KO, 1 SUB). - Każda z nas musi pójść do przodu - przyznała Valentina Shevchenko (16-3, 4 KO, 7 SUB).

Podczas minionej gali UFC 231 doszło do drugiej w historii walki o pas wagi muszej. Polka mogła zostać pierwszą zawodniczką z dwoma pasa różnych kategorii wagowych, ale ta sztuka się jej nie udała. W nocy z soboty na niedzielę lepsza była Shevchenko, która zasłużenie triumfowała na kartach punktowych u wszystkich sędziów.

 

Po tej walce od razu pojawiła sie dyskusja o przyszłości Jędrzejczyk w kategorii muszej. Sama zainteresowania była zadowolona mniejszym zbijaniem wagi, ale chętnie po raz kolejny zeszłaby do dywizji słomkowej, jeśli tylko otrzymałaby walkę o pas mistrzowski.

 

Shevchenko na ten moment wyklucza rewanż z Jędrzejczyk w wadze do 57 kilogramów.

 

- Na ten moment mamy wiele rywalek, z którymi mogłybyśmy się zmierzyć. Mam cel, by bronić pasa wagi muszej, a Joanna posiada biznes w kategorii słomkowej, więc myślę, że każda z nas musi pójść do przodu - przyznała w programie "The MMA Hour".

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze