Plotki nie znalazły potwierdzenia. Tillie nie poprowadzi Jastrzębskiego Węgla

Siatkówka

Po tym, jak Ferdinando De Giorgi poprosił o rozwiązanie umowy z Jastrzębskim Węglem, trwa debata kto może zostać jego następcą. Na rynku trenerskim nie brakuje zagranicznych nazwisk, a jeszcze do nie dawna wśród kandydatów był selekcjoner reprezentacji Francji, Laurent Tillie. Wiadomość o tym zdementował Marcin Lepa.

Sporo dzieje się w siatkarskim środowisku w naszym kraju w ostatnich tygodniach. Upadek Stoczni Szczecin, pozyskanie Bartosza Kurka i Nikołaja Penczewa przez ONICO Warszawa, a teraz informacja o odejściu De Giorgiego z Jastrzębskiego Węgla, który pragnie wrócić do Cucine Lube Civitanova.

 

Karuzela transferowa trwa i teraz wszyscy zastanawiają się, kto będzie następcą Włocha na Górnym Śląsku. Na pewno nie będzie to Piotr Gruszka, który przyznał, że wybiera się do Jastrzębia, ale na... mecz ligowy. Drugim szkoleniowcem, który był brany pod uwagę, ale jednak nie osiądzie na południu Polski jest Tillie. Taką informację podał za pośrednictwem Twittera Marcin Lepa.

 

- Laurent Tillie nie poprowadzi Jastrzębskiego Węgla. Dzisiejsza informacja, jakoby miał podpisać kontrakt z klubem, nie znalazła potwierdzenia. "Chcę skoncentrować się tylko na reprezentacji" - powiedział mi w rozmowie - napisał dziennikarz Polsatu Sport.

 

 

Kto zatem zostanie następcą De Giorgiego? Włoch poprowadzi jastrzębian jeszcze w dwóch najbliższych meczach ligowych. W międzyczasie powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca tego zespołu.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze