Suarez chce walki z Jędrzejczyk. Jest jeden problem

Sporty walki
Suarez chce walki z Jędrzejczyk. Jest jeden problem
fot. Youtube

Idąca jak burza w kategorii słomkowej Tatiana Suarez (7-0, 2 KO, 3 SUB) wyraziła chęć walki z Joanną Jędrzejczyk (15-3, 4 KO, 1 SUB). Jedyny problem leży w tym, że podobno Polka do kategorii niżej będzie chciała zejść jedynie w przypadku pojedynku o pas.

Suarez w UFC stoczyła cztery walki, wszystkie wygrała, a ostatnie dwie przed czasem. Wydaje się, że wkrótce dostanie szansę zdobycia pasa kategorii słomkowej. Zapewne dzieli ją od tego jedno starcie. Amerykanka wyraziła chęć pojedynkowania się z Jędrzejczyk. Polka po przegranych dwóch pojedynkach z Rose Namajunas wróciła zwycięstwem z Tecią Torres.

Następnie przeszła do kategorii muszej, gdzie na wejściu dostała starcie mistrzowskie. Przegrała jednak z Shevchenko i na razie nie wiadomo, w jakiej dywizji zobaczymy ją w przyszłości. O tym, że Suarez chciałaby walczyć z "JJ" poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.Amerykanka zauważyła jeden problem, który może stanąć jej na drodze - Chcę walczyć z Joanną, ale słyszałam, że ona zejdzie kategorię niżej tylko jeżeli będzie to pojedynek mistrzowski - przyznała. Obecnie w dywizji słomkowej rządzi Namajunas. Ona podobnie, jak Suarez i Jędrzejczyk nie ma zaplanowanej następnej walki.

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu!

Transmisja gali UFC: Lee vs Iaquinta II w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2.00 w Polsacie Sport Extra.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze