PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Pierwsza część fazy zasadniczej rozgrywek PlusLigi zmierza ku końcowi. W 12. kolejce siatkarze Trefla Gdańsk podejmą Cerrad Czarnych Radom. Oba zespoły przegrały dwa ostatnie spotkania. Gospodarze nie sprostali ONICO Warszawa i Aluronowi Virtu Warcie Zawiercie, natomiast radomianie musieli uznać wyższość PGE Skry Bełchatów i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Który zespół wróci na zwycięską ścieżkę? Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom w Polsacie Sport.

Trefl w tym sezonie gra w kratkę. Dobre spotkania przeplatała tymi słabszymi, nie mogąc ustabilizować formy. Na domiar złego zespołowi z Wybrzeża odjęto trzy punkty za zwycięstwo nad Stocznią Szczecin, która przez problemy finansowe wycofała się z rozgrywek.

Znacznie lepiej radzą sobie Wojskowi, którzy w tabeli PlusLigi są tuż za podium, na czwartym miejscu. Zespół z Radomia po serii sześciu zwycięstw złapał jednak zadyszkę. Porażki ze Skrą Bełchatów i liderem ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle obniżyło morale zawodników Roberta Prygla.

 

- Nie wiem czy to nie jest spowodowane tym, że ze zbyt dużym respektem podchodzimy do tych drużyn zdecydowanie wyżej od nas notowanych, z większym potencjałem sportowym. Przekonamy się w Gdańsku. Tam jest drużyna zdecydowanie na naszym poziomie i w naszym zasięgu - zaznaczył szkoleniowiec gości.


Niedzielne spotkanie w ERGO Arenie nie ma zdecydowanego faworyta. Pewne jest jedno. Dla każdego zespołu liczy się tylko zwycięstwo. W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsze okazywały się "Gdańskie Lwy", które wygrywały z rywalami z Mazowsza odpowiednio 3:1 i 3:0. Jak będzie tym razem?

 

Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom od godziny 14:45 w Polsacie Sport.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze