Magazyn Puncher Extra Time o "Wojnie Domowej"

Sporty walki
Magazyn Puncher Extra Time o "Wojnie Domowej"
fot. Polsat Sport

Przewodnim tematem poniedziałkowego magazynu sportów walki Puncher Extra Time jest zbliżająca się wielkimi krokami gala "Wojna Domowa". Nie zabraknie również informacji dla miłośników MMA.

Gościem części poświęconej wszechstylowej walce wręcz jest właściciel organizacji Fight Exclusive night Paweł Jóźwiak. Rozmawiamy o szczegółach gali z numerem "23", która już 12 stycznia odbędzie się w lublińskiej Hali RCS. Daniem głównym tego wydarzenia będzie pojedynek Mateusza Rębeckiego (7-1, 2 KO, 4 SUB) z Daguirem Imavovem (12-2-1, 3 KO, 1 SUB) i będzie to druga obrona pasa kategorii lekkiej w wykonaniu Polaka. Chwilę wcześniej w wadze ciężkiej zobaczymy Marcina Zontka (17-11-2NC, 9 KO, 5 SUB) i jego imiennika Sianosa (3-3, 3 KO). Czy zgodnie z zapowiedziami drugi z wymienionych faktycznie "zgasi przeciwnikowi światło"? Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie!

 

W części bokserskiej prowadzący program Artur Łukaszewski i Maciej Turski rozmawiają z uczestnikiem walki wieczoru gali MB Boxing Night: "Wojna Domowa" Robertem Parzęczewskim (21-1, 14 KO). Pięściarz wyprzedzający w rankingu organizacji WBO kategorii półciężkiej takie gwiazdy jak Siergiej Kowaliow czy Badou Jack zmierzy się z Dariuszem Sękiem (28-4-3, 10 KO). Przed "Arabem" ciężkie zadanie, bowiem w przeciwległym narożniku stanie doświadczony przeciwnik, który w przeszłości bił się m.in. z Anthonym Yardem czy Robertem Krasniqim i w walkach tych zaprezentował się z bardzo dobrej strony. "Wojna Domowa" wybuchnie 22 grudnia w Hali MOSiR w Radomiu.

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski i Maciej Turski.
Goście: Paweł Jóźwiak i Robert Parzęczewski.
Eksperci: Janusz Pindera i Grzegorz Proksa.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie