Liga Mistrzów: Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu drugiej kolejki siatkarskiej Ligi Mistrzów Trefl Gdańsk przed własną publicznością zmierzy się z Berlin Recycling Volleys. Brązowy medalista PlusLigi stanie przed szansą na pierwsze punkty w europejskich pucharach. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl od godziny 18:00.

Inauguracyjne spotkanie Ligi Mistrzów Trefl Gdańsk przegrał z PGE Skrą Bełchatów. Mistrzowie Polski pokonali gdańszczan 3:1, chociaż aż dwa sety kończyły się na przewagi (21:25, 35:33, 25:19, 26:24). Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z 21-krotnym mistrzem Niemiec.

Niemiecki zespół to brązowy medalista europejskich rozgrywek z 2015 roku. W pierwszej kolejce doświadczeni berlińczycy pokonali drużynę Greenyard Maaseik 3:1. Do Ergo Areny przyjeżdżają w roli faworytów spotkania.

Trener Andra Anastasi zapowiedział, że tegoroczna Liga Mistrzów to świetna okazja na zdobycie cennego doświadczenia. Sam fakt, że Trefl znajduje się w europejskiej elicie, jest traktowany za sukces.

- W rozgrywkach Ligi Mistrzów nie mamy żadnej presji. Są to bardzo trudne zmagania, ale nie jest to tak jak w PlusLidze, że każdy mecz jest niezwykle ważny, a my nie możemy osiągnąć swojego dobrego poziomu. Zawodnikom powtarzam, że w meczach Ligi Mistrzów najważniejsze jest to, żebyśmy cieszyli się grą, wykorzystali te zmagania do podniesienia swojego poziomu i tak samo będzie w środę. Chcemy pokazać wszystkim w Europie radość z gry i naszą najlepszą siatkówkę – powiedział przed meczem włoski trener.

Relacja i wynik na żywo Trefl Gdańsk - Berlin Recycing Volleys od godziny 18:00 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie