Siatkarze Tauron AZS wyprowadzą się z Częstochowy?!

Siatkówka
Siatkarze Tauron AZS wyprowadzą się z Częstochowy?!
fot. Cyfrasport

Siatkarze Tauron AZS Częstochowa nie mają w ostatnim czasie zbyt wielu powodów do radości. Po 15. kolejkach spotkań zamykają tabelę I ligi, a w ostatnim czasie do problemów sportowych dołączyły organizacyjne. Możliwe, że wkrótce klub nie będzie już korzystał z hali sportowej przy ulicy Żużlowej.

Drużyna Tauron AZS ma ograniczone możliwości użytkowania obiektu. Często nie ma szansy na korzystanie z głównej hali podczas treningów, a boczne hale mają kiepskie warunki. Wpływa to negatywnie na realizację planu treningowego.

 

Władze klubu prowadzą rozmowy na temat możliwości udostępnienia siatkarzom innego obiektu. Niestety, inne obiekty z halą "Polonia" na czele są mocno obłożone, pojawiło się więc zagrożenie, że już w styczniu mecze drużyny w ramach rozgrywek 1 ligi zostaną rozegrane w jednej z ościennych gmin.

 

Jeszcze w grudniu częstochowskich siatkarzy będzie można zobaczyć w akcji na antenie Polsatu Sport. Transmisja meczu Buskowianka Kielce – Tauron AZS Częstochowa w czwartek 20 grudnia o godzinie 17.30.

KN, RM, Polsat Sport, radiofon.fm

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze