MB Boxing Night: Za nami ceremonia ważenia! Bohaterowie w limicie

Sporty walki

W piątkowe popołudnie doszło do oficjalnej ceremonii ważenia przed galą MB Boxing Night: Wojna Domowa. Mateusz Borek ogłosił, że w wydarzeniu z powodów zdrowotnych nie weźmie udziału Damian Jonak, a pozostali bohaterowie zmieścili się w swoich limitach wagowych. Gorąco było zwłaszcza, gdy na scenie pojawili się Robert Parzęczewski i Dariusz Sęk.

Organizator podsycał atmosferę między wojownikami, którzy są na ostatniej prostej przygotowań do walki na "Wojnie Domowej". W piątek w Radomiu obejrzeliśmy ceremonię ważenia, a wszyscy zawodnicy zmieścili się w umówionych limitach.
 
Szczególnie gorąco było, gdy na scenie pojawili się Parzęczewski i Sęk, a więc bohaterowie walki wieczoru o tytuł mistrza Polski w wadze półciężkiej. Rywale skoczyli sobie do gardeł i wzajemnie prowokowali, używając nawet... poetyckich metafor. Mniej poprawny w swojej ekspresji był Adam Balski, który chciał mocno podkreślić swoją dominację w zestawieniu z Serhijem Radczenką.

Karta walk i wyniki ważenia gali "Wojna Domowa":


Robert Parzęczewski (78 kg) vs Dariusz Sęk (79,5 kg)
Adam Balski (91 kg) vs Serhij Radczenko (91 kg)
Michał Żeromiński (67,2 kg) vs Mikołaj Vovk (67,1 kg)
Łukasz Wierzbicki (66,3 kg) vs Twaha Kiduku (66,2 kg)
Michał Chudecki (63,3 kg) vs Damian Wrzesiński (63,3 kg)
Rafał Grabowski (63,5 kg) vs Kamil Młodziński (63,4 kg)
 
Transmisja gali MB Boxing Night: "Wojna Domową" w sobotę 22 grudnia od godziny 17:45 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Super Polsacie!
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze