ONICO Warszawa dało nadzieję zrozpaczonym fanom! Dodatkowe bilety czekają

Siatkówka

Kilka dni temu informowaliśmy, że wszystkie bilety na styczniowe spotkanie ONICO Warszawa z Asseco Resovią na Torwarze zostały już wyprzedane. Stołeczny klub wyszedł jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i wprowadzi do sprzedaży 800 dodatkowych wejściówek!

Mecz ONICO z Asseco Resovią w hali Torwar zaplanowano na w sobotę 12 stycznia o godzinie 14.45. Tymczasem bilety na to spotkanie sprzedano w zaledwie trzy dni, na blisko miesiąc przed meczem!

 

Na trybunach stołecznej hali COS Torwar miało zasiąść około 4800 osób. Klub wyszedł naprzeciw oczekiwaniom sympatyków siatkówki i wprowadzi do sprzedaży ponad  800 dodatkowych biletów na mecz z drużyną z Podkarpacia. Dodatkowe miejsca znajdą się na płycie hali Torwar, a sprzedaż ma ruszyć w piątek o godzinie 20.00.

 

 

Szczęśliwcy, którzy zdołają zakupić bilety na to spotkanie, zobaczą w hali Torwar aż dziewięć osób legitymujących się tytułem mistrza świata. Po stronie gości wystąpią: Damian Schulz, Rafał Buszek, Mateusz Mika oraz Marcin Możdżonek, natomiast w ONICO ma wystąpić powracający po urazie mięśni brzucha Bartosz Kurek oraz Bartosz Kwolek, Damian Wojtaszek i Andrzej Wrona, a stołecznych siatkarzy poprowadzi trener złotej drużyny z 2014 roku –  Stephane Antiga.

 

W załączonym materiale wideo skrót poprzedniego meczu ONICO Warszawa na Torwarze – z Indykpolem AZS Olsztyn (3:1).

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie