Był as, punktu brak! Wpadka gigant siatkarskich arbitrów w meczu PlusLigi (WIDEO)

"To nie był błąd, to był wielbłąd" – mawia w takich sytuacjach słynny bramkarz Jan Tomaszewski. Sędziowie siatkarscy znów zaliczyli sporą wpadkę w meczu PlusLigi. W starciu Chemika Bydgoszcz z ONICO Warszawa (1:3) nie zapisali gospodarzom punktu po asie serwisowym Bartłomieja Lipińskiego!

Sytuacja miała miejsce w meczu 13. kolejki PlusLigi, w którym siatkarze Chemika podejmowali w hali Łuczniczka ekipę ONICO. Po trzech partiach przegrywali 1:2. W czwartym secie, przy stanie 8:12 w polu zagrywki pojawił się Lipiński i zaserwował asa. Cóż z tego, skoro wynik nawet nie drgnął... Sędziowie zapomnieli dopisać gospodarzom punktu.

"Zwróciłem uwagę sędziemu w trakcie seta, że wynik się nie zgadza. Sprawdził i powiedział, że wszystko gra" – napisał na Twitterze trener bydgoszczan Jakub Bednaruk.

Siatkarze Chemika przegrali z ONICO 1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 19:25).