MB Boxing Night: Transmisja w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie

Sporty walki
MB Boxing Night: Transmisja w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie
fot. Polsat Sport

Mateusz Borek wraca z kolejną atrakcją dla fanów boksu! W Radomiu odbędzie się gala MB Boxing Night: Wojna Domowa, na której będzie można podziwiać czołowych polskich pięściarzy. W walce wieczoru Robert Parzęczewski zmierzy się z Dariuszem Sękiem. Transmisja gali MB Boxing Night: Wojna Domowa w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

Starcie w wadze półciężkiej zapowiada się ciekawie z wielu względów. Parzęczewski rozpędza się z walki na walkę, konsekwentnie niszczy kolejnych rywali, ale Sęk będzie jego najpoważniejszym wyzwaniem w ostatnim czasie. Dla "Araba" to czwarty start w tym roku - poprzednie trzy kończył nokautami. W sobotę z pewnością zamierza zrobić to samo. Czy mu się jednak uda?
 
Sęk to znacznie bardziej doświadczony zawodnik, który w przeszłości mierzył się ze świetnymi przeciwnikami. Z reguły było tak, że im silniejszy rywal, tym on prezentował się lepiej. Tak było choćby w starciu z Robinem Krasniqim na jego terenie. Niemiec był zdecydowanym faworytem, ale po zakończonym pojedynku eksperci przekonywali, że gdyby do walki doszło w Polsce, to wygrałby Sęk. Od tego boju wiodło mu się różnie. W sobotę ma być jednak gotowy.
 
MB Promotions przygotowało fanom sześć ciekawych walk, z czego trzy będą miały w stawce pas mistrza Polski. W Radomiu zobaczymy m.in. rewanż Michała Chudeckiego (11-2-2, 3 KO) z Damianem Wrzesińskim (14-1-2, 5 KO), ciekawie zapowiadającą się konfrontację Michała Żeromińskiego (13-4-1, 1 KO) z Mykolą Vovkiem (13-3, 9 KO) czy też starcie Rafała Grabowskiego (3-0, 1 KO) z Kamilem Młodzińskim (9-2-4, 5 KO).
 
W rozpisce znalazły się też dwa pojedynki polsko-zagraniczne. Nieobliczalny Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO) przetestuje kontrujące możliwości Łukasza Wierzbickiego (16-0, 6 KO), a Serhij Radczenko (7-2, 2 KO) - który swego czasu powalił na deski Krzysztofa Głowackiego - sprawdzi Adama Balskiego (12-0, 8 KO).
 
Karta walk gali "Wojna Domowa":
 
Waga półciężka: Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO) - o pas mistrza Polski
Waga junior ciężka: Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Serhij Radchenko (7-2, 2 KO)
Waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO) - o pas mistrza Polski
Waga półśrednia: Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mykola Vovk (13-3, 9 KO)
Waga superlekka: Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO) - o wakujący pas mistrza Polski
Waga superlekka: Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)
 
Transmisja gali MB Boxing Night: "Wojna Domową" w sobotę 22 grudnia od godziny 17:45 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Super Polsacie!
jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze