Puncher Extra Time: Czas na podsumowania i prognozy

Sporty walki
Puncher Extra Time: Czas na podsumowania i prognozy
fot. Polsat Sport

Kto jest polskim numerem jeden w kategorii ciężkiej? Czy kończący się rok możemy uznać za udany? Który z pięściarzy jest największym wygranym? Jak ocenić występy Polaków w UFC? Co czeka kibiców w 2019 roku? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas wigilijnego wydania magazynu Puncher Extra Time. Premiera na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport o godzinie 23.00.

W pierwszej części poniedziałkowego magazynu podsumujemy rok w wykonaniu polskich pięściarzy. Wrócimy do walk Tomasza Adamka, Adama Kownackiego, Roberta Parzęczewskiego czy Mateusza Masternaka. Nasi eksperci porozmawiają też o starciach i przyszłości Ewy Brodnickiej. 

 

Kończący się rok podsumujemy wspominając też najważniejsze wydarzenia na światowych ringach. Czy ostatnie miesiące należały do Ukraińców? Jeżeli tak, to który z nich jest największym wygranym? Kto będzie królem wagi ciężkiej, kto może być największym zaskoczeniem w przyszłym roku? O tym także mówić będą Janusz Pindera i Grzegorz Proksa.

 

Drugą część magazynu sportów walki poświęcimy przede wszystkim występom Polaków w UFC. Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, kto z naszych zawodniczek i zawodników może powiedzieć, że to było dwanaście udanych miesięcy.      

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski i Łukasz Jurkowski


Goście: Janusz Pindera, Grzegorz Proksa, Paweł Kowalik

 

Premiera magazynu sportów walki Puncher Extra Time o godzinie 23.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze