Virtus.pro ogłosiło nowy skład! "Snax" i "byali" wrócili do drużyny

E-sport
Virtus.pro ogłosiło nowy skład! "Snax" i "byali" wrócili do drużyny
fot. Facebook/Virtus.pro

Po krótkim okresie niepewności wydaje się, że sytuacja Virtus.pro się wyklarowała. Szeregi rosyjskiej organizacji opuścili Jarosław "pasha" Jarząbkowski, Filip "neo" Kubski oraz Piotr "morelz" Taterka. A z ekipą "Niedźwiedzi" przeprosili się Paweł "byali" Bieliński i Janusz "snax" Pogorzelski.

Trzęsienie ziemi w najbardziej znanej polskiej ekipie pod rosyjską banderą było spowodowane fatalną dyspozycją, która utrzymywała się już od ponad roku. Brak wyników spowodował na początku, że z legendarnej formacji odeszły filary w postaci Wiktora "TaZ" Wojtasa, Janusza "snaxa" Pogorzelskiego oraz Pawła "byali" Bielińskiego.

 

Ich miejsca zajęli Michał "Michu" Muller, Michał "snatchie" Rudzki oraz Piotr "morelz" Taterka. Roszada jednak zdała się na nic, wobec czego formacja Counter-Strike: Global Offensive rosyjskiej organizacji stanęła oko w oko z groźbą rozwiązania.

 

Właściciele zdecydowali się jednak na kolejne ruchy, w związku z którymi do składu wrócili "snax" i "byali", a ostatnie puste miejsce zajął znany z występów w AGO Esports Mateusz "TOAO" Zawistowski.

 

Czy kolejne zmiany pozwolą wrócić Virtusom na właściwy tor? Na papierze ich obecny skład z pewnością prezentuje się świetnie.

 

– To była trudna, ale wykalkulowana decyzja – przyznał Roman Dvoryankin, generalny menadżer VP. – Ufamy tym młodym graczom, którzy, mamy nadzieję, będą przyszłością naszej drużyny CS:GO. Jestem szczęśliwy, gdyż mogę ponownie powitać Snaxa i byaliego. Ci goście wiedzą, jak zdobywać tytuły w barwach naszej ekipy. Ponadto liczymy, że nasz nowy nabytek, TOAO, szybko się zaadaptuje i wprowadzi do drużyny świeże pomysły. Decyzja o pozostawieniu Jakuba na stanowisku trenera została podjęta wspólnie. Mimo że otrzymał on atrakcyjną ofertę od innego zespołu, pozostanie on z nami, by przywrócić polskie CS:GO na należne mu miejsce , czylina szczyt. Z drugiej strony żegnamy legendę esportu Filipa "NEO" Kubskiego. Trudno jest ocenić jego wkład w nasze zwycięstwa. Wysiłki Wiktora Wojtasa i Filipa sprawiły, że nasza organizacja znalazła się wśród liderów. Życzę Filipowi powodzenia w karierze, niezależnie od tego jaką drogę wybierze. W przyszłym roku ogłosimy natomiast nasze plany związane z pashąBicepsem – dodał.

 

Aktualny skład Virtus.pro:

 

Michał "snatchie" Rudzki
Michał "MICHU" Müller
Mateusz "TOAO" Zawistowski
Janusz "Snax" Pogorzelski
Paweł "byali" Bieliński
Jakub "kuben" Gurczyński – trener

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie