Barszcz z uszkami, ryba i pierogi. Polskie święta Leona

Siatkówka
Barszcz z uszkami, ryba i pierogi. Polskie święta Leona
fot. Facebook - Wilfredo Leon

Mimo napiętego grafiku zawodowego Wilfredo Leon znalazł czas na świętowanie wspólnie z rodziną. Urodzony na Kubie siatkarz wkrótce będzie reprezentował nasz kraj. Nic więc dziwnego, że na jego wigilijnym stole pojawiły się typowo polskie potrawy. Zobaczcie, jak Leon celebruje święta!

Kalendarz ligi włoskiej nie jest łaskawy dla siatkarzy. Już drugiego dnia świąt Leon wraz z kolegami z Perugii wybiegnie na boisko, by stawić czoła ekipie Top Volley Latina w meczu wyjazdowym. Nie oznacza to jednak, że jeden z najlepszych siatkarzy świata nie miał nawet chwili, by odetchnąć w gronie rodziny. Wraz z żoną i córeczką Leon zasiadł do wigilijnego stołu. Nie zabrakło na nim tradycyjnych polskich potraw, jak barszcz z uszkami czy pierogi. 

 

 

Leon po uzyskaniu polskiego obywatelstwa musiał odbyć obowiązkowy okres karencji. Do reprezentacji Polski będzie mógł dołączyć 24 lipca 2019 roku. Urodziny na Kubie siatkarz w pełni utożsamia się z Polską. Twierdzi, że czuje się jak Polak, ma polską rodzinę i uczy się języka.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie