Co dalej z Deroo? Belg podjął decyzję

Siatkówka
Co dalej z Deroo? Belg podjął decyzję
fot. Cyfrasport

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w okresie świątecznym dokonała niezwykle ważnego ruchu. Przedłużyła kontrakt z Benjaminem Toniutti. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla kibiców z Kędzierzyna. Kolejnym siatkarzem, który na dłużej zostanie z ZAKSĄ jest Sam Deroo.

Ekipa ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w tym sezonie radzi sobie kapitalnie. Podopieczni Andrei Gardiniego nie przegrali jeszcze ani jednego ligowego spotkania. Nic więc dziwnego, że włodarze klubu za wszelką cenę chcą utrzymać zespół w nienaruszonym składzie.

 

24 grudnia klub poinformował, że przedłużył kontrakt z jedną z największych gwiazd zespołu Benjaminem Toniuttim. Dzień później ujawnił kolejną świetną wiadomość. W drużynie na kolejny rok pozostanie również Sam Deroo.

 

Belg to jeden z najjaśniejszych punktów wicemistrza Polski. Dowodem tego może być fakt, że czterokrotnie w tym sezonie PlusLigi był wyróżniany nagrodą MVP. Pozwala mu to utrzymywać się w czołówce rankingu ligowego. Jest również piątym najlepiej blokującym i punktującym rozgrywek.

 

Deroo w ZAKSIE gra od 2015 roku. Do Kędzierzyna przeniósł się z włoskiej Werony.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze