Robert Lewandowski podobnie, jak w poprzednim roku pokazał na Instagramie zdjęcie z żoną Anną i córeczką Klarą. Przy choince zapozowali również Joanna Jędrzejczyk, czy Łukasz Fabiański z rodziną. Nie wszyscy spędzają jednak Święta tradycyjnie. Niektórzy wybrali wypoczynek w egzotycznym klimacie, jak Grzegorz Krychowiak i jego partnerka Celia Jaunat.

 

Niektórzy sportowcy niestety nie mogli pozwolić sobie na odpoczynek. W Święta na sali treningowej stawił się Jan Błachowicz. Przy dźwięku kolęd ostatnie poty wylewał z siebie także Mariusz Pudzianowski.

 

 

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Wesołych Świąt! 🎄🎁😁 #hohoho #wesołychświąt #merrychristmas

A post shared by Mariusz Wlazły (@mariusz_wlazly_official_insta) on Dec 24, 2018 at 1:56am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

Zdrowych, spokojnych i szczęśliwych świąt/Merry Christmas🎄🎄🎄🎁🎁

A post shared by Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski) on Dec 24, 2018 at 12:44pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

WIECEJ MATERIALU VIDEO ZNAJDZIESZ NA OFICJALNYM KANALE YOUTUBE! Witam! Ja już przy stole sobie trochę posiedziałem i podjadłem - tak uczciwie! (...) A co by tutaj robić? Jeżeli mam czas wolny dla siebie, no to spędzam go u siebie w swoim małym królestwie. Za tymi drzwiami kawałek maty jest, kilka worków i manekinów. 40 minut sobie potruchtałem dla tlenu, zaraz parę rundek skakanki zrobię i nie ma, że święta, nie święta. 🔥 Na https://sklep.pudzian.pl nadal obowiązuje świąteczna promocja! Do każdego zamówienia dokładamy kalendarz z autografem!!! Zostało jeszcze kilkadziesiąt sztuk do rozdania! --- #pudzianowski #pudzian #poland #polishboy #power #wigilia #holidays #merrychristmas #training #mariuszpudzianowski #strongman #fit #gym #strong #muscles

A post shared by Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial) on Dec 24, 2018 at 4:44pm PST

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Merry Christmas everyone!!! 🎅❤☃️❄ Wesolych Świąt!!!

A post shared by Aga Radwanska (@aradwanska) on Dec 24, 2018 at 10:39am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

Eleganckie Kłosy życzą Wam wszystkim Wesołych Świąt 🎅🏽🤶🏻Merry Christmas everyone 💫🎄✌🏽

A post shared by Karol Kłos (@karolklos) on Dec 24, 2018 at 10:26am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

Zdrowych,rodzinnych,spokojnych swiat od rodzinki Glik 🌲☃️

A post shared by Kamil Glik (@kamilglik25) on Dec 24, 2018 at 11:44am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

🖤🎄

A post shared by Michał Materla (@michal_materla) on Dec 24, 2018 at 2:14pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

Życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt! 😺🎄❄️ 🍽👨‍👩‍👧‍👦

A post shared by Maciej Kot (@maciejkot) on Dec 24, 2018 at 7:08am PST

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Zdrowych spokojnych Świąt Kochani 🎄🎁😊 #merrychristmas @dominikagrosicka @marcel.szaranek

A post shared by ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) on Dec 24, 2018 at 11:17am PST

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Family Christmas time ❤️ 👪 🎄@marina_official

A post shared by Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) on Dec 23, 2018 at 10:14am PST

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Wesołych Świąt 🎅🎅 Merry Christmas 🎅🎅 Buon Natale 🎅🎅 #merrychristmas #christmastime #christmastree

A post shared by Arek Milik (@arekmilik) on Dec 24, 2018 at 11:24am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

MERRY CHRISTMAS 🌲❤

A post shared by Piotr Gacek (@piotr.gato.gacek) on Dec 24, 2018 at 10:59am PST

 

 

Więcej zdjęć na drugiej stronie.