"Merry Klichmas". Specjalne życzenia kibiców Leeds dla Klicha

Piłka nożna
"Merry Klichmas". Specjalne życzenia kibiców Leeds dla Klicha
fot. PAP/PA

Już chyba nikt nie może mieć wątpliwości, że Mateusz Klich stał się ulubieńcem kibiców Leeds United. Podziw dla reprezentanta Polski wyrazili podczas świątecznej kolejki ligowej, na trybunach pojawiły się dzieci z transparentem poświęconym właśnie naszemu piłkarzowi. "Marry Klichmas" napisano na trzymanej przez młodych kibiców planszy.

Nie pierwszy raz kibice dali dowód na to, że Klich jest ich bohaterem. Po jesiennych meczach reprezentacji na stadionie Leeds rozbrzmiewała piosenka, specjalnie stworzona na cześć polskiego piłkarza. "Wszędzie, gdzie pójdziemy Klich strzela gole, Klich strzela gole" - brzmi fragment tekstu Tym razem fani zdobyli się na kolejny bardzo miły, niecodzienny gest i bardzo szybko zdjęcie młodych fanów Klicha pojawiło się na oficjalnym profilu Leeds na Twitterze.

Klich jest jednym z najbardziej lubianych przez kibiców zawodnikiem Leeds United, które podczas świątecznej kolejki wygrało 3:2 z Blackburn Rovers. Polak rozegrał całe spotkanie. To kolejny dowód na to, że pomocnik z Polski zyskał zaufanie trenera Marcelo Bielsy , rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze, a umieszczenie go przez portal "Four Four Two" wśród dziesięciu najlepszych piłkarzy The Championship nie jest "wyborem na wyrost".

 

Klich zagrał w tym sezonie w 24 meczach. Strzelił pięć goli, przy pięciu innych asystował. 

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze