Serie A1: Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Serie A1: Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Polsat Sport

Liga włoska nie jest łaskawa dla siatkarzy. Już drugiego dnia świąt muszą oni wybiec na boiska. Zrobi to między innymi Wilfredo Leon, który wraz ze swoimi kolegami z Perugii stawi czoła zespołowi Top Volley Latina w starciu wyjazdowym. Transmisja meczu w Polsacie Sport News.

Przed świętami Bożego Narodzenia zakończyła się pierwsza runda siatkarskiej serie A1. Najlepszym zespołem tego etapu rozgrywek była ekipa Sir Safety Conad Perugia z Leonem w składzie. Podopieczni trenera Lorenzo Bernardiego przegrali zaledwie dwa mecze, podobnie jak Itas Trentino i Cucine Lube Civitanova. Oba te zespoły miały jednak słabszy bilans punktowy.

 

26 grudnia rusza runda rewanżowa. Drużyna Leona w pierwszym meczu nie będzie miała zbyt trudnego zadania. Stawi bowiem czoła dziesiątej w zestawieniu ekipie Top Volley Latina. Siatkarze Lorenzo Tubertiniego wygrali tylko sześć spotkań, a siedmiokrotnie musieli uznać wyższość rywali. To dało im zaledwie szesnaście punktów.

 

Perugia ma na swoim koncie ponad dwukrotnie większą zdobycz. W żadnym z wygranych meczów nie dzieliła się z rywalami punktami. Naszpikowana gwiazdami drużyna z pewnością i tym razem będzie celować w pełną pulę. Czy uda jej się osiągnąć cel?

 

EDIT:

 

Problemy techniczne po stronie nadawcy uniemożliwiły transmisję spotkania. Za utrudnienia przepraszamy.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze