Aktywny wypoczynek Messiego. Zamiast leżeć na plaży gra w... teqballa

Piłka nożna
Aktywny wypoczynek Messiego. Zamiast leżeć na plaży gra w... teqballa
fot. Instagram

Lionel Messi po zakończeniu pierwszej rundy La Liga udał się na zasłużone wakacje. Święta Bożego Narodzenia spędził wygrzewając się na słońcu wraz z małżonką Antonellą i trzema synami. Piłkarz nie wytrzymał jednak bez piłki. Na Instagramie pokazał, jak radzi sobie w teqballu.

Barcelona na półmetku rozgrywek jest liderem z przewagą trzech punktów nad Atletico Madryt. Podopieczni trenera Ernesto Valverde mogli więc z czystym sumieniem udać się na wymarzone wakacje. Lider i najlepszy strzelec zespołu spędza czas z żoną i trzema synkami wypoczywając w ciepłych krajach.

 

31-letni piłkarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem z piękną żoną. Zamieścił również nagranie, na którym gra ze swoim synkiem Thiago w tegball.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on Dec 26, 2018 at 10:32am PST

 

Teqball to nowa dyscyplina sportowa bazująca na piłce nożnej, przeznaczona zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności techniczne. To jednak nie tylko wspaniałe narzędzie do podnoszenia zdolności piłkarskich.

 

Messi nie jest jedynym piłkarzem, który utożsamia się z tą nową dyscypliną. Reprezentują ją także Luis Figo, Ronaldinho czy Carles Puyol.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze