Rany Julek! Tak strzela 20-latek, którego chce Nawałka (WIDEO)

Wszystko wskazuje na to, że nowym nabytkiem Lecha Poznań zostanie niebawem Juliusz Letniowski. 20-letni pomocnik Bytovii Bytów robi w tym sezonie furorę na boiskach Fortuna 1 Ligi. Wychowanek Lechii Gdańsk w 19 występach strzelił 7 goli oraz zanotował 3 asysty.

20-latka oprócz Lecha chciały pozyskać Zagłębie Lubin oraz Jagiellonia Białystok, jednak wiele wskazuje na to, że Letniowski ostatecznie zdecydował się na "Kolejorza". Kontrakt Letniowskiego z Bytovią wygasa już wraz z końcem czerwca 2019 roku.

Ofensywny pomocnik, który do Bytovii dołączył z Bałtyku Gdynia (w zeszłym sezonie rozegrał w III lidze 31 meczów, w których strzelił 10 goli i miał tyle samo asyst), swojej premierowe trafienie zaliczył w 6. kolejce Fortuna 1 Ligi w 23. minucie wyjazdowego meczu z Puszczą Niepołomice (3:1). Wówczas Letniowski ustrzelił dublet, drugiego gola strzelił w 68. minucie.

Utalentowany gracz, który zwrócił na siebie uwagę Adama Nawałki i wysłanników Lecha, jest obdarzony niezłym uderzeniem z dystansu. Dowodem tego są zdobyte cztery bramki zza pola karnego na zapleczu Ekstraklasy. Ponadto 2-krotny reprezentant U-18, trzy trafienia zaliczył znajdując się w polu karnym.

Wszystkie gole Juliusza Letniowskiego zdobyte w tym sezonie Fortuna 1 Ligi do obejrzenia w załączonym materiale wideo.