Świąteczny magazyn #7strefa! Transmisja w Polsacie Sport i Polsatsport.pl

Siatkówka
Świąteczny magazyn #7strefa! Transmisja w Polsacie Sport i Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Już dzisiaj kolejne i zarazem ostatnie w tym roku wydanie magazynu #7strefa, w którym podsumujemy ten niezwykle owocny w sukcesy okres. Gośćmi Krzysztofa Wanio będą Kamil Drąg, Kamil Składowski oraz Ryszard Opiatowski. Transmisja w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl!

Mijający rok przyniósł polskim kibicom siatkówki niemal wszystko, co najlepsze. Reprezentacja Polski we wspaniałym stylu obroniła mistrzostwo świata, a na krajowym podwórku ligowym działo się niezwykle dużo. Narodziły się nowe gwiazdy, a drugą młodość przeżyłe te "stare". Z chęcią więc przedstawimy Państwu podsumowania obu płaszczyzn w formie wideo.
 
Dla zachowania równowagi warto odnotować także akcenty negatywne, jak chociażby krótka i przykra historia potęgi zbudowanej w Szczecinie. Wszyscy z zapartym tchem śledzili transferowe losy Bartosza Kurka i innych gwiazd opuszczających Stocznię.
 
O jak najlepsze podsumowanie minionych 12 miesięcy postarają się goście Krzysztofa Wanio, a więc Kamil Drąg, Kamil Składowski oraz Ryszard Opiatowski.
 
Magazyn siatkarski #7strefa od godziny 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze