PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W drugim piątkowym meczu PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn podejmie we własnej hali GKS Katowice. Obie ekipy bardzo liczą na zwycięstwo, które pozwoli im się oddalić od strefy spadkowej. Transmsja meczu Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice w Polsacie Sport.

Drużyna Indykpolu AZS-u przystępuje do tego spotkania po trzech ligowych porażakach z rzędu. GKS natomiast ma za sobą serię bardzo trudnych gier. Najpierw podopieczni Piotra Gruszki sensacyjnie pokonali PGE Skrę Bełchatów (3:0), w starciach z Zaksą Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem byli już jednak dużo słabsi od rywali i ponieśli zasłużone porażki. O wyniku starcia w Olsztynie może zadecydować forma gwiazd obu zespołów - Jana Hadravy i Karola Butryna.

 

Olsztynianie po dwunastu rozegranych spotkaniach zajmują 9. miejsce w tabeli PlusLigi. Katowiczanie z kolei plasują się na 11. miejscu i tracą do drużyny ze stolicy Warmii i Mazur dwa punkty. - Na pewno czujemy niedosyt, bo potencjał drużyny jest o wiele większy niż wskazuje na to miejsce w tabeli. Z takim uczuciem zapewne przystąpimy do kolejnej rundy, którą zaraz po świętach zaczniemy w Olsztynie. Faza jesienna PlusLigi nie była dla nas łatwa. Były mecze, które mogliśmy wygrać, ale się nie udało i były też takie, w których nie byliśmy faworytami, a wygraliśmy. Bardzo dużo podróżowaliśmy. Teraz będziemy grać więcej u siebie i dlatego wierzę, że choćby z tego powodu, będzie więcej spokoju - stwierdził trener GKS-u Katowice.

 

Transmsja meczu Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze