Dubaj, Miami albo... dom. Jak sportowcy spędzili Sylwestra? (ZDJĘCIA)

Inne
Jak sportowcy spędzili Sylwestra 2019?
Galeria zdjęć (16)

Dla niektórych rok 2018 był przełomowy, inni będą go wspominać nieco gorzej. Część polskich sportowców mogła z uśmiechem zerknąć po raz ostatni w minione 12 miesięcy i z nadzieją spojrzeć w 2019, inni po prostu dobrze się bawili. Jak sylwestrową noc spędzili Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Agnieszka Radwańska i Anna Grejman?

Po wielu godzinach tytanicznej pracy, setkach godzin na treningach i zawodach, sportowcy wreszcie mieli chwilę, żeby spędzić czas w szampańskiej atmosferze. Niektórzy z nich mogli z uśmiechem na ustach po raz ostatni spojrzeć na zakończony właśnie rok 2018, inni mogli się zmobilizować do jeszcze większej pracy w 2019.

 

Piłkarze, siatkarze oraz inne postaci sportu obficie relacjonowali swoją zabawę sylwestrową, dzieląc się z fanami życzeniami na nadchodzące 12 miesięcy. To był z pewnością czas podsumowań, zadumy, ale także relaksu i szaleństwa.

 

Jak się okazało, było niezwykle blisko do spotkania... Wojciecha Szczęsnego i Cristiano Ronaldo. Zawodnicy Juventusu spędzali Noc Sylwestrową w Dubaju, jednak w zgoła odmiennym towarzystwie. Z bramkarzem świętowali koledzy z reprezentacji Polski: Sławomir Peszko i Robert Lewandowski oraz ich życiowe partnerki. Niektórzy zostali w domu, by w spokoju z najbliższymi powitać Nowy Rok.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze