Jak powstawał "Underdog"? Kulisy produkcji filmu KSW (WIDEO)

Sporty walki

Już 11 stycznia na ekranach kin zagości produkcja KSW. Film "Underdog" inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami i opowiada nie tylko o MMA, ale także o miłości, słabościach, zwątpieniu i sile człowieka. Jedną z głównych ról w produkcji zagrał Mamed Khalidov.

Na planie zdjęciowym poza Khalidovem pojawiają się m.in. Eryk Lubos, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek czy Tomasz Włosok. Po raz pierwszy w poważnej produkcji filmowej wzięli również inni zawodnicy wszechstylowej walki wręcz, w tym m.in. Roman Szymański czy Dmitry Smoliakov.

 

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

 

Reżyserią filmu zajęli się Maciej Kawulski oraz Kondrad Niewolski. Współwłaściciel KSW bardzo często tworzył materiały wideo promujące wydarzenia, ale po raz pierwszy miał do czynienia z tak dużą formą jaką jest pełnometrażowy film fabularny.

 

- Plan zdjęciowy jest dla nas naturalnym środowiskiem, to doszła jeszcze fabuła i musieliśmy znaleźć nieco szerszą optykę. Nie było nam łatwo, choć większość czasu spędziliśmy przecież w klatce - mówił Kawulski w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Kawulski był pod wrażeniem gry aktorskiej Khalidova, który doskonale odnalazł się na planie zdjęciowym. - Mamed zaskoczył mnie tym, że stworzył od nowa postać, choć mógł przecież pozostać sobą. Wszyscy bardzo mnie zaskoczyli... Eryk zaimponował mi tym, że tak naprawdę na rok stał się zawodnikiem wszechstylowej walki wręcz - powiedział pod wrażeniem.

 

Obsada "Underdog":

W rolach głównych: Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Emma Giegżno

Reżyseria: Maciej Kawulski, Konrad Niewolski
Zdjęcia: Bartosz Cierlica
Producent: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – Ekipa Sp. z o.o.
Koproducent: Next Film
Dystrybutor: Next Film
Partner: Miasto Ełk

 

Zobaczcie, jak powstawał film "Underdog":

 

 

 

W załączonym materiale wideo zapowiedź filmu "Underdog".

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze