Jastrzębski Węgiel wznowił treningi

Siatkówka
Jastrzębski Węgiel wznowił treningi
fot. PAP

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w piątek spotkali się na pierwszym treningu w 2019 roku. Podopieczni Roberto Santilliego po wygranym 3:0 meczu z Czarnymi Radom dostali aż pięć dni wolnego.

Jastrzębianie wygrali 3:0 przed własną publicznością w ostatnim meczu ubiegłego roku. Trener Santilli nagrodził postawę swoich podopiecznych pięciodniową przerwą w treningach. – Biorąc pod uwagę trudny sezonu, taki odpoczynek był zawodnikom na pewno potrzebny. Zasłużyli na dłuższą przerwę – powiedział w rozmowie z jastrzebskiwegiel.pl.

 

– Cieszymy się, że dostaliśmy tyle wolnego, bo mogliśmy spędzić czas z rodziną, odpocząć i zresetować się. Wróciliśmy wypoczęci, zrelaksowani i gotowi do drugiej, bardzo ważnej, części sezonu. Przed nami ważne cele do zrealizowania – powiedział środkowy Jastrzębskiego Węgla Piotr Hain cytowany przez oficjalny portal klubu.

 

W kolejnym starciu Jastrzębianie zmierzą się na własnym boisku z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Oprócz tego zespół ma w planach rozegrnie dwóch meczów kontrolnych z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie